IV OMMO - IJL - 12.03.2016 - OPOLE

Kategorie

Wyniki

FU11-25 (5)
1.Ninja MAMOTKlub Judo Lemur
2.Julia RZENIEWICZKlub Judo Lemur
3.Maria GRZYBJudo MIZUKA
FU11-28 (8)
1.Anna KOWALSKAKlub Judo Lemur
2.Zuzanna ŚWITEKUKS Judo Panda
3.Iga FROSZTĘGAUKS Judo Mysłowice
3.Zuzanna NERSJudo Sensei Płock
FU11-31 (12)
1.Maria JESIONEKKlub Judo Lemur
2.Maria PEPŁOWSKAKOKORO Łódź
3.Nadia WOŹNICZKOUKS Judo Wolbrom
3.Zuzanna KOŁAKOWSKAUKS Judo Panda
5.Daria MAJCHRZAKKOKORO Łódź
5.Gabrysia PIETRZAKKlub Judo Lemur
7.Zuzanna WALCZAKMKS Juvenia Wrocław
7.Barbara ŚWITEKJudo Panda
FU11-34 (9)
1.Liwia CZUPKOWSKADojo Sobótka
2.Zofia MALINOWSKAUKS Ippon Kożuchów
3.Maja KIKOLSKAJudo Sensei Płock
3.Alicja SAWICKAUKS Ippon Kożuchów
5.Zuzanna KRYSTEKKS Akademia Judo
5.Maria PEPŁOWSKAKOKORO Łódź
7.Maja KRZESZEWSKAJudo Sensei Płock
7.Zuzanna WINKELKS Akademia Judo
FU11-37 (7)
1.Zuzanna BANASZEWSKAKlub Judo Lemur
2.Monika GONSIORJudo MIZUKA
3.Julia NIESWIECUKS Feniks Bytom
3.Julia TERESZCZUKKlub Judo Lemur
FU11-41 (6)
1.Natalia SZATKOWSKAKlub Judo Lemur
2.Dominika MAJUKS Ippon Kożuchów
3.Maja SZYMAŃSKAMKS Juvenia Wrocław
3.Martyna WOŁODKOWICZUKS Olimp Nowa Sól
FU11-46 (2)
1.Zofia WOSZEKJudo MIZUKA
2.Michalina RUTKOWSKAMKS Juvenia Wrocław
MU11-23 (2)
1.Gabryś KOWALIKKlub Judo Lemur
2.Filip PACHOLAKKlub Judo Lemur
MU11-24 (5)
1.Dawid TURSKIJudo MIZUKA
2.Szymon PRAJSNARUKS Feniks Bytom
3.Wojciech MURZYŃSKIJudo MIZUKA
MU11-27 (23)
1.Wiktor WITEKUKS Judo Mysłowice
2.Mikołaj GILUKS Judo Wolbrom
3.Olaf FIGLUSUKS Judo Mysłowice
3.Kacper POŹNIAKUKS Olimp Nowa Sól
5.Marcel RESIAKASW UKS Sakura
5.Adrian HEILStart Strzegom
7.Jakub DŁUGOSZMKS Juvenia Wrocław
7.Piotr KOKOSZKAMKS Juvenia Wrocław
MU11-30 (35)
1.Rafał DROZDOWSKIMKS Juvenia Wrocław
2.Oskar PEDRYCZKata Guruma Gliwice
3.Adam BROCZKOWSKIUKS Judo Wolbrom
3.Aleksander MARCHELKlub Judo Lemur
5.Mikołaj MANOWSKIKlub Judo Lemur
5.Tadeusz KSIĄŻKIEWICZKOKORO Łódź
7.Bartosz BŁONIECKIMKS Juvenia Wrocław
7.Karol MIJASUKS Judo Panda
MU11-33 (19)
1.Dawid MANOWSKIKlub Judo Lemur
2.Damian JUREKKOKORO Łódź
3.Wiktor KOZARSKIMTS Płomień Milowice
3.Mateusz PANKOWSKIJudo MIZUKA
5.Filip SEREDYŃSKIMKS Juvenia Wrocław
5.Marcin WIELĄDEKKlub Judo Lemur
7.Mateusz BEREZOWSKIMKS Juvenia Wrocław
7.Oliver KONIORJudo MIZUKA
MU11-36 (18)
1.Jan HEINEKlub Judo Lemur
2.Kamil HULINUKS Judo Mysłowice
3.Jan BARTOSIAKUKS Judo Panda
3.Fryderyk KUŹMAKOKORO Łódź
5.Samuel MULKATS Wisła Kraków
5.Kuba LEWICKIJudo Sensei Płock
7.Grzegorz KOZIŃSKIKOKORO Łódź
7.Robert ŚWIDWAKlub Judo Lemur
MU11-39 (12)
1.Bartosz KRAWCZYKUKS Judo Panda
2.Karol KOWALEWSKIKlub Judo Lemur
3.Hubert KACZMARCZYKKS Akademia Judo
3.Kacper KURPIELASW UKS Sakura
5.Dawid PAWŁOSKIMTS Płomień Milowice
5.Marcel KOBYLAŃSKIMKS Juvenia Wrocław
7.Jan WINKOWSKIMKS Juvenia Wrocław
7.Piotr CIECIORKOJudo Lisy
MU11-42 (4)
1.Jędrzej PIETRASZEWSKIKlub Judo Lemur
2.Adrian POLASIAKDojo Sobótka
3.Jakub CISOWSKIUKS Feniks Bytom
MU11-46 (5)
1.Błażej CZUPKOWSKIDojo Sobótka
2.Maksymilian WŁOSZEKDojo Sobótka
3.Andrzej BICZSekcja Jelenia Góra
3.Miłosz MAŚLISZUKS Judo Wolbrom
5.Jakub PAWLIKTS Gwardia Opole
MU11-51 (2)
1.Karol RDESTUKS Judo Wolbrom
2.Anatol ZACHAREWICZMKS Juvenia Wrocław
MU11+51 (3)
1.Jakub CICHOMSKIKOKORO Łódź
2.Jakub ROSZAKUKS Ippon Kożuchów
3.Tymon BRZOZOWSKIMKS Juvenia Wrocław
FU13-31 (5)
1.Maria JESIONEKKlub Judo Lemur
2.Lidia JĘDRZEJEKKlub Judo Lemur
3.Julia WALENDZIKKlub Judo Lemur
FU13-34 (3)
1.Natalia SAŁEKUKS Judo Wolbrom
2.Julia JAMROSZCZYKKata Guruma Gliwice
3.Maja CHMIELEWSKAUKS Olimp Nowa Sól
FU13-37 (7)
1.Kinga KLIMCZAKMKS Juvenia Wrocław
2.Aleksandra MACIEJEWSKAUKS Feniks Bytom
3.Marta DZIĘGIELEWSKAUKS Gogolin
3.Jadwiga ZAWARTKOKlub Judo Lemur
FU13-40 (4)
1.Zuzanna STARCZYŃSKAKS AZS AWF Katowice
2.Wiktoria POLASIAKDojo Sobótka
3.Julia TERESZCZUKKlub Judo Lemur
FU13-44 (5)
1.Kamila MICHALAKUKS Olimp Nowa Sól
2.Maja PROROKUKS Gogolin
3.Rozalia LINOWSKAJudo Sensei Płock
FU13-48 (6)
1.Marcelina WOROTNIAKUKS Gogolin
2.Matylda WIJATKOWSKAUKS Ippon Kożuchów
3.Julia ŁUKASZEWICZKS Akademia Judo
3.Zuzanna KLAKJudo MIZUKA
FU13-56 (2)
1.Ksymena MACIEJEWSKAJUDO Świdnica
2.Zuzanna BURCZAKMKS Juvenia Wrocław
FU13+56 (1)
1.Maria BURCZAKMKS Juvenia Wrocław
MU13-33 (19)
1.Adam HRYNIEWICZJudo MIZUKA
2.Filip SKÓRKAUKS Judo Panda
3.Stanisław PIECHOTAUKS Judo Panda
3.Kuba GOLĘDZINOWSKIKlub Judo Lemur
5.Michał DYBALAUKS Feniks Bytom
5.Wiktor WIŚNIEWSKIKlub Judo Lemur
7.Wojciech ŚMITKOWSKIUKS Feniks Bytom
7.Tomasz KUCHARSKIMKS Juvenia Wrocław
MU13-36 (12)
1.Oliwier NOWOKAZS Gliwice
2.Marek DYBAŁAUKS Feniks Bytom
3.Franciszek KOŹLIKKS AZS AWF Katowice
3.Wiktor KRUSIŃSKIKlub Judo Lemur
5.Jan HEINEKlub Judo Lemur
5.Stanisław ROMANIKJUDO Świdnica
7.Konrad LOSIAKUKS Olimp Nowa Sól
7.Michał ADAMCZYKTS Wisła Kraków
MU13-39 (25)
1.Bartek LEPIANKAKlub Judo Lemur
2.Bartek LISKlub Judo Lemur
3.Kuba WAWRZONEKKlub Judo Lemur
3.Gracjan LUBASIŃSKIJudo MIZUKA
5.Damian GORGOŃUKS Judo Wolbrom
5.Mikołaj JARYCHUKS Ippon Kożuchów
7.Artur BROCZKOWSKIUKS Judo Wolbrom
7.Szymon DUCHUKS Judo Wolbrom
MU13-42 (13)
1.Wiktor BŁASIKUKS Judo Wolbrom
2.Bartosz GRUCHALSKIJudo MIZUKA
3.Jan BARWACZTS Wisła Kraków
3.Hubert BARDIANKlub Judo Lemur
5.Szymon TRZMIELMKS Juvenia Wrocław
5.Igor PERLIŃSKIUKS Judo Panda
7.Krzysztof TOMCZUKMKS Juvenia Wrocław
7.Wojciech DAJERMKS Juvenia Wrocław
MU13-46 (7)
1.Maciej KIKOLSKIJudo Sensei Płock
2.Maciej KOCIKJudo MIZUKA
3.Wiktor NERSJudo Sensei Płock
3.Patryk STARYPANJudo MIZUKA
MU13-50 (3)
1.Marcin WALENCIAKMKS Juvenia Wrocław
2.Patryk GRZEGORCZYKDojo Sobótka
3.Jakub DRZAŁAUKS Olimp Nowa Sól
MU13-55 (6)
1.Michał WALENCIAKMKS Juvenia Wrocław
2.Filip BANYŚUKS Judo Wolbrom
3.Dawid PĘKACKIKlub Judo Lemur
3.Kacper MOMOTMKS Juvenia Wrocław
MU13-60 (2)
1.Jakub CICHOMSKIKOKORO Łódź
2.Bartosz GRACZYKUKS Olimp Nowa Sól
MU13+60 (3)
1.Kuba KARASIEWICZKlub Judo Lemur
2.Kacper KWIATKOWSKIKata Guruma Gliwice
3.Tomasz DUKKata Guruma Gliwice
FU15-36 (3)
1.Sonia KRZYKAWSKAKata Guruma Gliwice
2.Marta PAWLIKSekcja Jelenia Góra
3.Kornelia PAWŁOWSKAKS Akademia Judo
FU15-40 (8)
1.Alicja GOWARZEWSKAUKS Judo Mysłowice
2.Natalia STOKŁOSAKOKORO Łódź
3.Patrycja BOBILEWICZTS Wisła Kraków
3.Angelika KICEKUKS Olimp Nowa Sól
FU15-44 (3)
1.Kaja GAJDAMAKINUKS Feniks Bytom
2.Natalia CHUDZIŃSKAUKS Olimp Nowa Sól
3.Wiktoria SMOLIŃSKAKS Akademia Judo
FU15-52 (4)
1.Agata PAŁKAUKS Olimp Nowa Sól
2.Jadwiga LINDERMKS Juvenia Wrocław
3.Kinga KNITERMKS Juvenia Wrocław
FU15-57 (2)
1.Agnieszka BRACHMANTS Gwardia Opole
2.Wiktoria PAWLAKTS Gwardia Opole
FU15-63 (4)
1.Paulina ZARYCHTAMKS Juvenia Wrocław
2.Dominika SIKORSKAMKS Juvenia Wrocław
3.Zuzanna BRONOWICKADojo Sobótka
FU15-70 (3)
1.Oliwia WOŹNICZKAMKS Juvenia Wrocław
2.Emilia GONSIORJudo MIZUKA
3.Wiktoria KAWECKATS Gwardia Opole
MU15-38 (10)
1.Karol KOWALSKITS Wisła Kraków
2.Igor BŁASZCZAKMKS Juvenia Wrocław
3.Alex PITNERMKS Juvenia Wrocław
3.Bartek LISKlub Judo Lemur
5.Błażej OSTROSZCZYKKata Guruma Gliwice
5.Marek DYBAŁAUKS Feniks Bytom
7.Sebastian LASOTAUKS Feniks Bytom
7.Jakub PEPŁOWSKIKOKORO Łódź
MU15-42 (17)
1.Igor PETRYKAMTS Płomień Milowice
2.Kacper GABORTS Wisła Kraków
3.Jakub ZIÓŁKOWSKIJudo MIZUKA
3.Bruno BIELECKIMKS Juvenia Wrocław
5.Bartek LEPIANKAKlub Judo Lemur
5.Hubert BARDIANKlub Judo Lemur
7.Wiktor OWSIANYMKS Juvenia Wrocław
7.Patryk ZOWADAJudo MIZUKA
MU15-46 (10)
1.Piotr KOPEĆDojo Sobótka
2.Łukasz MANIAKMKS Juvenia Wrocław
3.Aleksander RACZEKMKS Juvenia Wrocław
3.Mateusz KURZAWSKIUKS Feniks Bytom
5.Patryk ZDRODOWSKIUKS Judo Mysłowice
5.Kacper GOLISZEKMKS Juvenia Wrocław
7.Filip BOGDAŃSKIDojo Sobótka
7.Krzysztof TOMCZUKMKS Juvenia Wrocław
MU15-50 (10)
1.Oskar GABORTS Wisła Kraków
2.Daniel GÓRKAJudo MIZUKA
3.Piotr ZENDERMKS Juvenia Wrocław
3.Kacper KARAŚTS Wisła Kraków
5.Jakub LACHTS Wisła Kraków
5.Jakub DZIEDZICUKS Judo Mysłowice
7.Marcin WŁOKAUKS Judo Mysłowice
7.Aleksander CZAJKAJudo MIZUKA
MU15-55 (6)
1.Damian SZAŁACHAMKS Juvenia Wrocław
2.Wiktor DYRCZDojo Sobótka
3.Wojciech GAWĘDATS Wisła Kraków
3.Jakub DUBIKOWSKIJudo MIZUKA
MU15-60 (7)
1.Albin KOCIOŁTS Wisła Kraków
2.Kacper JAROSIKKOKORO Łódź
3.Mateusz PASTUSZEKMKS Juvenia Wrocław
3.Norbert LOSIAKUKS Olimp Nowa Sól
MU15-66 (6)
1.Mateusz KUKUŁKATS Wisła Kraków
2.Kacper LEŚKÓWJudo MIZUKA
3.Kacper GRZEGORCZYKDojo Sobótka
3.Adrian KASIŃSKIKOKORO Łódź
MU15-81 (2)
1.Dominik POPIELARZUKS Feniks Bytom
2.Karol NOWICKIJudo MIZUKA
MU15+81 (2)
1.Andrzej RADZIKJudo MIZUKA
2.Katarzyna DEMSKADojo Sobótka