II OMMO w JUDO - 07.06.2014 - Opole

Categories

Results

CHDZ_07_ne-17 (5)
1.SKOWRON TymoteuszUKS Okay/POL
2.SITKOWSKI TymoteuszUKS Okay/POL
3.KUDŁA JakubUKS Okay/POL
3.PŁAZA OliwierUKS Okay/POL
CHDZ_07_ne-19 (3)
1.ŚLIWIŃSKI BartoszUKS Okay/POL
2.KWIATKOWSKA EwaUKS Okay/POL
3.SKOWRON LenaUKS Okay/POL
CHDZ_07_ne-21 (5)
1.WOLNY GrzegorzUKS Okay/POL
2.WANGO PatrykUKS Okay/POL
3.RYSZKA PrzemysławUKS Okay/POL
3.KRÓL FranciszekUKS Okay/POL
CHDZ_07_ne-23 (3)
1.GRADOWSKI SzymonUKS Okay/POL
2.RYSZKA PiotrUKS Okay/POL
3.WOŁCZYK AntoniUKS Okay/POL
CHDZ_07/m-19 (3)
1.RACZKOWSKA IgaUKS Okay/POL
2.ZBOŻNY LewkoKJ AZS Opole/POL
3.KORZENIOWSKI MateuszKJ AZS Opole/POL
CHDZ_07/m-21 (8)
1.MURZYŃSKI WojciechUKS Okay/POL
2.PUŁKA AdamUKS Okay/POL
3.BIESIADECKA JagodaMOSiR Mysłowice/POL
3.BUNKIEWICZ ZofiaUKS Okay/POL
CHDZ_07/m-23 (7)
1.MISTA MiłoszGwardia Opole/POL
2.LELITO GracjanUKS Okay/POL
3.WOŹNIAK MarcelUKS Okay/POL
3.SYPOSZ DanielKJ AZS Opole/POL
CHDZ_07/m-25 (4)
1.DROZD SzymonUKS Okay/POL
2.SZCZEPAŃSKI JędrzejUKS Okay/POL
3.MRUCZYŃSKI SebastianUKS Okay/POL
3.KOPCZYŃSKI DawidKJ AZS Opole/POL
CHDZ_07/m-29 (5)
1.KOZŁOWSKI MaciejKJ AZS Opole/POL
2.SZAL KacperKJ AZS Opole/POL
3.SZTELIGA JanUKS Okay/POL
3.KANIUKA HannaKJ AZS Opole/POL
CHDZ_07/m-31 (3)
1.SAMBURSKI MichałKJ AZS Opole/POL
2.STANEK JakubUKS Okay/POL
3.NOWOSIELSKI ŁukaszUKS Okay/POL
CHDZ_05/06-22 (3)
1.FIGLUS OlafMOSiR Mysłowice/POL
2.DORA WiktoriaKJ AZS Opole/POL
3.KORZENIOWSKA AleksandraKJ AZS Opole/POL
CHDZ_05/06-25 (11)
1.WITEK WiktorMOSiR Mysłowice/POL
2.MEIXNER Michał1JC Banik Ostrava/CZ
3.KOWALSKI BartłomiejGwardia Opole/POL
3.BUCZARSKA MartaKJ AZS Opole/POL
5.CZAJKA ŁukaszUKS Okay/POL
5.KRUPA BartoszKJ AZS Opole/POL
7.PIATNICA AleksanderUKS Okay/POL
7.SYPOSZ DawidKJ AZS Opole/POL
CHDZ_05/06-28 (4)
1.ZÍDEK AdamSKP Ostrava/CZ
2.ZAWIEJA MaksymilianUKS Okay/POL
3.PANKOWSKI MateuszUKS Okay/POL
3.ŚLUSARCZYK PaulinaGwardia Opole/POL
CHDZ_05/06-31 (8)
1.BYCZEK FilipUKS Feniks Bytom/POL
2.HRYNIEWICZ AdamGwardia Opole/POL
3.TARKOWSKI FabrycjuszUKS Okay/POL
3.BORTEL OndrejSKP Ostrava/CZ
CHDZ_05/06-34 (5)
1.MISTEROWICZ IgorUKS Siódemka/POL
2.LUBASIŃSKI GracjanUKS Okay/POL
3.JUSZCZAK EwaKJ AZS Opole/POL
3.CHUDALLA JosefGwardia Opole/POL
CHDZ_05/06-38 (1)
1.BIAŁEK PiotrGwardia Opole/POL
CHDZ_05/06-42 (2)
1.KOZAK MichałUKS Okay/POL
2.FRYDEL JakubKJ AZS Opole/POL
CHDZ_03/04-28 (5)
1.MALACZYNSKI Filip1JC Banik Ostrava/CZ
2.FIGLUS NikodemMOSiR Mysłowice/POL
3.PŁUSKA MichałUKS Okay/POL
3.NAWROCKI JakubUKS Siódemka/POL
CHDZ_03/04-31 (3)
1.MACIEJEWSKA AleksandraUKS Feniks Bytom/POL
2.CZAJKOWSKA AnnaGwardia Opole/POL
3.ZAYTSEV NikitaGwardia Opole/POL
CHDZ_03/04-34 (5)
1.JESIONEK BrunoJudoClub Eberswalde/DE
2.GRELA FilipGKS Czarni Bytom/POL
3.KUNC Matej1JC Banik Ostrava/CZ
3.GARGASZ DenisGKS Czarni Bytom/POL
CHDZ_03/04-38 (6)
1.ZIÓŁKOWSKI JakubUKS Okay/POL
2.BANASZCZAK ŁukaszGKS Czarni Bytom/POL
3.GRUCHALSKI BartoszUKS Okay/POL
3.BARZYK JakubUKS Feniks Bytom/POL
CHDZ_03/04-42 (9)
1.TOJA EwelinaMOSiR Mysłowice/POL
2.KUBÍCKOVÁ EliskaSKP Ostrava/CZ
3.DZIEDZIC JakubMOSiR Mysłowice/POL
3.KONFISZ AmeliaKJ AZS Opole/POL
5.WACH DominikGKS Czarni Bytom/POL
5.SZEWCZYK MateuszUKS Okay/POL
7.ZDRODOWSKI PatrykMOSiR Mysłowice/POL
7.BRZOZOWSKI KamilUKS Okay/POL
CHDZ_03/04-46 (5)
1.WŁOKA MarcinMOSiR Mysłowice/POL
2.SZMIDT MikołajUKS Feniks Bytom/POL
3.ZDRODOWSKI PiotrMOSiR Mysłowice/POL
3.SIANOŻEŃSKI JakubUKS Okay/POL
CHDZ_03/04-50 (2)
1.BIDZIŃSKI AdamUKS Okay/POL
2.MANSFELD MichałGKS Czarni Bytom/POL
CHDZ_03/04-55 (1)
1.MULLER PiotrGwardia Opole/POL
CHDZ_03/04+55 (2)
1.RADZIK AndrzejUKS Okay/POL
2.CZEPEK NadiaMOSiR Mysłowice/POL
DZ_01/02-31 (2)
1.BRZEZICKI KrzysztofUKS Okay/POL
2.MECOVÁ VendulaSKP Ostrava/CZ
DZ_01/02-38 (3)
1.PIETRZAK KlaudiaUKS Feniks Bytom/POL
2.MALCHARCZYK MiriamUKS Feniks Bytom/POL
3.BRZUSKOVÁ Marie1JC Banik Ostrava/CZ
DZ_01/02-42 (2)
1.HAVLÍCKOVÁ Barbora1JC Banik Ostrava/CZ
2.KUNCOVÁ Viktorie1JC Banik Ostrava/CZ
DZ_01/02-50 (1)
1.MYŚLIWIEC AlicjaN/POL
DZ_01/02-66 (2)
1.GREGUSOVÁ SimonaSKP Ostrava/CZ
2.KAWECKA WiktoriaGwardia Opole/POL
CH_01/02-34 (3)
1.VÁCLAVKOVÁ Tereza1JC Banik Ostrava/CZ
2.WILK OliwierGKS Czarni Bytom/POL
3.MARSZOLIK FilipGKS Czarni Bytom/POL
CH_01/02-38 (6)
1.GÓRKA DanielUKS Okay/POL
2.SIMEK DanielSKP Ostrava/CZ
3.DUBIKOWSKI JakubUKS Okay/POL
3.KOLOUSEK FilipSKP Ostrava/CZ
CH_01/02-42 (5)
1.SALKIEWICZ FilipUKS Okay/POL
2.KUBÍCEK LudekSKP Ostrava/CZ
3.ŻABIŃSKI AdamGKS Czarni Bytom/POL
3.KRAWIEC DamianGKS Czarni Bytom/POL
CH_01/02-46 (6)
1.LOSKA OlafCzechowice Dziedzice/POL
2.DEJ ŁukaszGKS Czarni Bytom/POL
3.BLAZEJ Jan1JC Banik Ostrava/CZ
3.STARYPAN RafałUKS Okay/POL
CH_01/02-50 (5)
1.KISZA KamilSKP Ostrava/CZ
2.MOJZ͚SEK Lukášs1JC Banik Ostrava/CZ
3.KOWALSKI MichałGwardia Opole/POL
3.DAWID MichałGwardia Opole/POL
CH_01/02-55 (4)
1.BUNKIEWICZ AdamUKS Okay/POL
2.KRESTA Matej1JC Banik Ostrava/CZ
3.KUBÍCKOVÁ KarolínaSKP Ostrava/CZ
3.FIOŁEK PiotrGKS Czarni Bytom/POL
CH_01/02-60 (3)
1.KRÁL Jan1JC Banik Ostrava/CZ
2.MULLER MarekGwardia Opole/POL
3.KOJDER JakubGKS Czarni Bytom/POL
CH_01/02-66 (3)
1.KLIŚ MateuszUKS Feniks Bytom/POL
2.NOWICKI KarolUKS Okay/POL
3.MARSZAŁEK KamilGKS Czarni Bytom/POL