Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO

Plakat www

W dniach 11-12 marca 2017 roku odbędą się V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO, turniej rozgrywany w formule International Judo League.

Na ten weekend hala w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu, przy ul. Szarych Szeregów 1 stanie się areną zmagań zawodników judo!

W pierwszym dniu, na pięciu matach, rywalizować będą zawodnicy w kategoriach wiekowych: U11, U13, U15. W niedzielę dwa treningi techniczne połączone z randori, poprowadzi gość specjalny, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich z 1996 roku w Atlancie, Trener Kadry Olimpijskiej Kobiet Rio 2016 - Aneta Szczepańska. W przerwie między treningami do rywalizacji staną zawodnicy w kategorii wiekowej U9.

Oficjalne otwarcie V OMMO w JUDO – IJL, nastąpi w sobotę o godz. 10:40.

V OMMO w JUDO (II edycja zwodów IJL) organizowana przez UKS OKAY, to impreza sportowa wpisana na stałe do kalendarza imprez sportowych Miasta Opola.

Załączniki:     
  1. Komunikat organizacyjny 

 

Aneta Szczepańska

 Gość specjalny - Aneta Szczepańska

Aneta Szczepańska - polska judoczka, wychowanka klubu Zryw (OSiR WTJ) i (od 1999 r.) MKS Olimpijczyk Włocławek. Srebrna medalistka z Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996r., wielokrotna mistrzyni Polski. Trener Kadry Olimpijskiej Kobiet Rio 2016r.

Zapraszamy serdecznie !