Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Regulamin UKS „OKAY” Opole


 1. Zajęcia judo organizowane są przez Uczniowski Klub Sportowy „OKAY” (UKS „OKAY”) z siedzibą przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 w Opolu, ul. Szarych Szeregów 1.


  Uczniowski Klub Sportowy „OKAY”
  45-286 Opole, ul. Szarych Szeregów 1
  NIP: 754-28-37-531 Regon: 160052091

 2. Zajęcia treningowe grup dziecięcych odbywają się w okresie trwania roku szkolnego w terminach zgodnych z harmonogramem zajęć, z wyjątkiem świąt oraz dni ustawowo wolnych od zajęć szkolnych.
 3. Struktura organizacyjna klubu daje możliwość indywidualnego rozwoju każdego z ćwiczących, a o skierowaniu do odpowiedniej grupy decyduje trener na podstawie wieku oraz stopnia zaawansowania i zaangażowania zawodnika.
 4. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz posiadanie aktualnych badań lekarskich (karta zdrowia sportowca), bądź złożenie przez rodzica oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w treningach judo.
 5. Warunkiem uczestnictwa w zawodach sportowych jest posiadanie karty zdrowia sportowca lub licencji zawodnika wydanej przez Polski Związek Judo.
 6. Zasady opłacania składek członkowskich zostały opisane w Regulaminie Opłat.
 7. Zawodnicy UKS „OKAY” po dokonaniu wpłat podanych w „Regulaminie Opłat” mają prawo do:
  • uczestniczenia w zajęciach swojej grupy treningowej,
  • bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach innych grup za zgodą trenera prowadzącego,
  • wyjazdów na krajowe oraz międzynarodowe zawody sportowe zgodnie z kwalifikacją trenera prowadzącego,
  • wyjazdów na krajowe i międzynarodowe obozy sportowe zgodnie z kwalifikacją trenera prowadzącego,
  • przystępowania do egzaminów na stopnie kyu.
 8. Zawodnicy UKS „OKAY” zobowiązani są do prezentowania postawy godnego sportowca, reprezentanta klubu i kraju. Podczas zajęć treningowych oraz rozgrywek sportowych powinni kierować się zasadami judo oraz fair play. Ponadto zawodnicy zobowiązani są do aktywnego i zdyscyplinowanego uczestnictwa w treningach oraz punktualnego przybywania na zajęcia.
 9. Zawodnicy, których rodzice wyrażą na to zgodę, oraz wniosą odpowiednią opłatę, zostaną objęci całorocznym grupowym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków.